Consulting - pomagamy firmom w dokumentacji, projektach i codziennej realizacji zadań!

Wykonujemy dokumentacje pod planowane przedsięwzięcia.
Dzięki czemu, firma może zwiększyć swoje możliwości realizacyjne i dopasować ofertę pod konkretne oczekiwania klienta.

Co proponujemy?

Doświadczenie
Fachowość
Terminowość
Mobilność

Doświadczenie

Nasze działania opieramy na ponad 4 letni doświadczeniu w wykonywaniu dokumentacji administracyjnej - jako wykonujący i sprawdzający. Sporządzamy dokumenty pod konkretne oczekiwania i wymogi poszczególnych urzędów.

Fachowość

Jesteśmy specjalistami ukierunkowanymi w danych dziedzinach m.in. przemysłu, ochrony środowiska, budownictwa, architektury dzięki czemu potrafimy podejść konkretnie do tematu planowanych przedsięwzięć. Posiadamy dodatkowe umiejętności, uprawnienia i certyfikaty wspomagające nasze prace techniczno-projektowe.

Terminowość

Planujemy nasze prace i pilnujemy terminów, które są kluczowe do prowadzenia postępowań administracyjnych i realizacji działań projektowych. Nazdór nad realizacją i przebiegiem postępowań może przyśpieszyć uzyskanie niezbędnyuch decyzji.

Mobilność

Większość naszych prac jesteśmy w stanie wykonać mobilnie i w formie elektronicznej bądź tradycyjnej przesłać do klienta. Dzięki czemu możemy nawiązywać współprace z firmami z całej Polski.

Wykonujemy:

Dokumentacja środowiskowa

Wykonujemy dokumentacje środowiskowe pod planowane przedsięwzięcia. Sprawujemy opiekę nad sprawą aż do uzyskania decyzji. Dzięki temu nie zostajesz ze sprawą sam, a my w razie konieczności przekładamy niezbędne pisma i odwołania. Szybsze uzyskanie decyzji to duża oszczędność czasu i pieniędzy.

Dokumentacja fotowoltaiczna

Zarządzanie odpadami