Kim jesteśmy

Szkolimy, doradzamy, pomagamy!

Naszą specjalnością są dwa obszary działań: doradztwo, w tym wykonywanie dokumentacji urzędowych, projektowych i technicznych, a także organizacja szkoleń zewnętrznych i wewnętrznych. Na co dzień pomagamy firmom w zwiększeniu ich możliwości, podniesienia kompetencji zespół, jak również poprawy pracy na wydajniejszą i skuteczniejszą. Klienci korzystający z naszych usług dostają w 100% to, czego potrzebują – cenimy ich czas i skutecznie nim zarządzamy. 

Nasza misja

„Wiedza jest drugim słońcem dla ludzi"

Działania każdej z firm zmierzają do zracjonalizowania wydatków  i oszczędności czasu. Łącząc usługi w kompleksowe oferty dajemy możliwość skorzystania z gotowego rozwiązania, potrzebnego w wykonywania codziennych zadań i zaplanowanych realizacji. To dzięki analizie potrzeb i monitorowaniu jakości wiemy, gdzie możemy jeszcze coś poprawić i dokonać modyfikacji. Wybierając nasze kompleksowe usługi wybierasz nowe możliwości dla swojego zespołu.

Dlaczego my?

Nasze najmocniejsze strony:
Doświadczenie
Opieramy się na ponad 5-letnim doświadczeniu szkoleniowych z różnych dziedzin, a także ponad 4 letnim w przygotowywaniu dokumentacji i projektów, dzięki czemu możemy dostosować ofertę pod różne branże.
Ludzie
Współpracujemy z firmami, instytucjami, klientami indywidualnymi. Wspieramy organizacje pozarządowe i działamy na rzecz społeczeństwa. Wychodzimy z założenia, że ludzie są najlepszą inwestycją.
Badania
Monitorujemy i analizujemy potrzeby naszych klientów, Jesteśmy w stanie zaproponować dopasowane rozwiązanie pod wskazane warunki i przedstawione oczekiwania.
Osobowość
Współpracujemy z osobami posiadającymi wiedzę i doświadczenie, Ekspertami i specjalistami w konkretnych dziedzinach. Prowadzący szkolenia są charyzmatyczni, uczą w sposób prosty i konkretny.