Kim jesteśmy

Szkolimy i doradzamy

Naszą specjalnością są szkolenia i doradztwo – tym zajmujemy się na co dzień. Pomagamy w wyborze najlepszej metody podniesienia kompetencji aby twój zespół pracował jeszcze wydajniej i skuteczniej. Klienci korzystający z naszych usług dostają w 100% to, czego potrzebują – cenimy twój czas i skutecznie nim zarządzamy.  Dzielimy się doświadczeniem i  wykorzystujemy je w taki sposób, aby oferować tylko sprawdzone rozwiązania.

Nasza misja

„Wiedza jest drugim słońcem dla ludzi"

Działania opieramy o zdiagnozowanie potrzeb szkoleniowych i zaproponowanie kluczowych rozwiązań poprawiających pracę. To dzięki analizie potrzeb i monitorowaniu jakości szkoleń wiemy, gdzie możemy jeszcze coś poprawić i dokonać modyfikacji. Kierujemy się zasadą sumienności i staranności przez co nasze wymagania stawiamy za każdym razem o stopień wyżej. Wybierając nasze szkolenia wybierasz nowe możliwości dla swojego zespołu.

Dlaczego my?

Nasze najmocniejsze strony:
Doświadczenie
Opieramy się na ponad 5-letnim doświadczeniu szkoleniowych z różnych dziedzin, dzięki czemu możemy dostosować ofertę pod różne branże.
Ludzie
Wspieramy organizacje pozarządowe i działamy na rzecz społeczeństwa. Wychodzimy z założenia, że ludzie są najlepszą inwestycją.
Badania
Monitorujemy i analizujemy potrzeby szkoleniowe, przez co jesteśmy w stanie zaproponować dopasowane rozwiązanie pod oczekiwania uczestnika.
Osobowość
Współpracujemy z osobami posiadającymi wiedzę i doświadczenie, charyzmatycznymi, które uczą w sposób prosty i konkretny.